طراحی گرافیک و چاپ

طراحی و چاپ خوب خود را، همه جا نشان خواهد داد !

برای اینکه هویت شرکت چه در فضای های مجازی و چه در رویداد های رسمی تثبیت گردد، حتما باید یک تیم طراحی خلاق و مسلط به تکنیک ها و علم گرافیک تبلیغاتی، همواره در کنار شما باشند. برای آن که اهداف و استراتژی تبلیغات و روابط عمومی شما به منصه ظهور برسد، می بایست از طرح های منحصر به فرد و چشم نواز در راستای بازاریابی و رفتار مصرف کننده استفاده نمود. نمی توان همه بار تبلیغات را صرفا بر دوش عکس و یا فیلم  ساده یا ترکیبی از هر دو انداخت. امروزه تبلیغات پیوند عجیبی با گرافیک خورده است. 

کاربردهای رایج طراحی گرافیک در شرکت های تبلیغاتی شامل هویت (لوگو و نام تجاری) ، انتشارات (مجلات، روزنامه‌ها و کتاب‌ها) ، تبلیغات (چاپ، پوسترها، بیلبوردها) ، گرافیک وب‌سایت، علائم و بسته‌بندی محصولات است. به عنوان مثال، بسته‌بندی محصول ممکن است شامل یک لوگو و یا دیگر آثار هنری، متن‌های سازمان‌یافته و عناصر طراحی خالص از جمله عکس‌ها، اشکال و رنگ باشد که ساختار متحد قطعه را شکل می‌دهند. 

به همین سبب شرکت تبلیغاتی نگرش برتر با برخورداری از آتلیه طراحی گرافیک نگرش برتر و با داشتن سالها تجربه به فعالیت مطابق با جدیدترین روندها در زمینه های زیر می پردازد:

  • طراحی گرافیکی صفحات اینترنتی و وب سایت
  • طراحی خبرنامه و ایمیل های تبلیغاتی
  • طراحی مجموعه اوراق اداری و گواهینامه
  • طراحی رزومه سازمانی
  • طراحی پوستر، کاتالوگ، بروشور تبلیغاتی، آگهی تبلیغاتی، طراحی جلد، طراحی فولدر و جلد کتب و ...
  • طراحی تابلوهای تبلیغاتی برای تبلیغات محیطی
  • طراحی استند و بنر

واحد گرافیک، یکی از تاثیرگذارترین بخش های شرکت تبلیغاتی نگرش برتر بوده که با کمک مدیران هنری و طراحان گرافیک حرفه ای و خلاق همواره تلاش می کند تا همگام با علم روز دنیا و روندهای موجود پیش رفته و همچنین با همکاری و تعامل همه جانبه با تمامی بخش های دیگر شرکت تبلیغاتی نگرش برتر، رویکردی رو به جلو و آینده داشته باشد. همچنین با ارائه طرح های خلاقانه، زیبا و رعایت استاندارد های طراحی روز دنیا در زمینه طراحی گرافیک و تبلیغات، تلاش این بخش ارائه بهترین خدمات و جلب رضایت مشتریان است.

مشاهده نمونه کار